Statikada matininkai - kokybės garantija

"Statikada" pirmoji pagalba registruojant pastatus ir žemės sklypus

UAB "Statikada" įmonės matininkai padės jums sutvarkyti visus su pastatų ir žemės registravimu susijusius dokumentus. Tad galite atsipalaiduoti, žinodami, jog šiuos darbus perleidžiate savo sritį išmanantiems ekspertams. Jeigu Jums aktualu kadastriniai matavimai (geodeziniai matavimai), topografinės nuotraukos, žemės sklypų padalijimas, žemės sklypų sujungimas - "Statikada" padės!

Kadastriniai matavimai (geodeziniai  matavimai, geodezija)

Geodezija (geodeziniai/kadastriniai matavimai) - UAB "Statikada" sritis. Atliekame visus kadastrinius matavimus, todėl galime išpildyti praktiškai visas nekilnojamo turto kadastrinio matavimo užduotis. Ar tai būtų naujo namo statyba, ar esamo statinio rekonstrukcija, ar vamzdyno tiesimas - "Statikada" yra ta įmonė, į kurią derėtų kreiptis norint lengvo ir greito šių nekilnojamojo turto objektų įregistravimo.

Topografinės nuotraukos, žemės sklypų sujungimas / padalijimas

Jeigu jūs esate pasimetę žemės sklypo paieškose arba nežinote nuo ko pradėti ieškoti gero žemės sklypo, Jums padėsime mes - profesionalūs matininkai. Dirbame tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. UAB Statikada paslaugos - kadastriniai matavimai, geodeziniai matavimai, topografinės nuotraukos sudarymas, žemės sklypo padalijimas ar žemės sklypo sujungimas, garantuojame, jums bus suteiktos kokybiškai ir profesionaliai. UAB Statikada matininkai - daugiametę darbo patirtį turintys ekspertai.

Kodėl verta kreiptis į UAB "Statikada" matininkus?

Efektyvus projektų valdymas

Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus. Stebime darbų efektyvumo rodiklius.

Sugrįžtantys klientai

Didžiuojamės vis sugrįžtančiais klientais. Mums visi  klientai unikalūs ir vienodai svarbūs.

Darbus atliekame VISADA laiku

Tai, kas priklauso nuo mūsų, vykdome neatidėliodami. Esame perpratę projektų greitinimo procesus.

Namų projektai saugūs. Nes esame mes:

Pastatų kadastriniai matavimai (inventorizacija)

  • Pastatų ir statinių, patalpų, butų, gyvenamųjų namų kadastriniai matavimai;
  • Požeminių komunikacijų kadastriniai matavimai;
  • Pildome statinių užbaigimo deklaracijas;
  • Konsultuojame statinių pridavimo klausimais.
  • Inžinerinių statinių (gatvių) kadastriniai matavimai bei išpildomosios nuotraukos (pririšimas, kontrolinės geodezinės nuotraukos).

Geodezija | Žemės sklypų geodeziniai (kadarstriniai) matavimai

  • Žemės sklypų padalijimo, atidalijimo tarp bendraturčių, sujungimo, amalgamacijos (gretimų žemės sklypų ribų pakeitimo) darbai, žemėtvarkos projektų rengimas;
  • Žemės sklypų kadastriniai matavimai, kadastrinių duomenų surinkimo ir tikslinimo darbai.
  • Geodeziniai matavimai, geodezija.

Topografija | Toponuotraukos

  • Topografinių planų rengimas su požeminių komunikacijų geodeziniais - inžineriniais tyrinėjimais, reikalingais projektavimo ir statybos darbams atlikti.
  • Visi, kurie pradeda projektuoti ar rekonstruoti pastatus neišvengiamai susiduria su topografinio plano sudarymo poreikiu. Architektas tik turėdamas topografinę nuotrauką gali pradėti projektuoti. Jums reikalinga topografinė nuotrauka? 

Žemės sklypų padalijimas/sujungimas - žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektai

Žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektai (žemės sklypų padalijimas/sujungimas) yra rengiami norint padalinti žemės sklypus bei pakeisti žemės paskirtį (dažniausiai pasitaikantys projektai iš žemės ūkio paskirties į namų valdą), suformuoti, sujungti ar atidalinti žemės sklypus.

Tam, kad sužinoti ar galima keisti žemės sklypo paskirtį, rekomenduojame užpildyti prašymą zpdris.lt sistemoje. Paspaudę video nuorodą žemiau rasite visą informaciją, kaip tai padaryti, o jei kils klausimų laukiame jūsų skambučių. Mielai padėsime.

"Statikada" geodezininkai pasirengę padėti Jums tai padaryti. Arba kreipkitės į savivaldybę ir pasižiūrėkite bendruosius teritorijos planus ar Jūsų teritorija patenka į urbanizuotą teritoriją.

Mes spaudoje

Patarimai, kaip renkantis žemės sklypą išvengti didelių klaidų

"Žmogus, ypač radęs jam patinkantį žemės sklypą, dažnai puola jį pirkti tiesiog aklai, nepasidomėjęs tikraisiais žemės sklypo duomenimis. Kartais tokie "smūginiai" sklypo pirkimai asmeniui gali baigtis labai liūdnai. Žemės sklypas turi turėti nuosavybės dokumentą - nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašą. Tai yra pagrindinis dokumentas, - įspėja neapdairiai perkančius žemės sklypus pirkėjus matininkė Dovilė Aleksienė.

Visą straipsnį skaitykite:

DELFI portale MANO NAMAI čia arba lrytas.lt portale.

NAMŲ PROJEKTAI SAUGŪS

Nes esame mes. Profesionaliai atliksime kadastrinių matavimų, geodezijos, sklypų padalijimo / sujungimo paslaugas, topografines nuotraukas.

100% KOKYBĖS GARANTIJA

Esame tikri dėl savo darbo kokybės, todėl lengva ranka suteikiame 100 % garantiją savo paslaugoms. 

Aukšta kokybė = laimingas klientas.

Planuojate statyti namą, tačiau tokios frazės kaip "registrų centras", "namų projektai", "statybos inspekcija", "topografija", "namo pridavimas", "žemėtvarka" Jus baugina?

Susisiekite su mumis. Tam mes ir esame. Kad statant namą Jums būtų lengviau.

Pageidaujate praplėsti akiratį žemės sklypų ir namų pridavimo srityje?

Geras matininkas, kaip ir geri klientai nesimėto. Susitikime. Aptarkime Jūsų planus. Esame tikri, galime jums padėti.