Namo sandarumas

Sandarus namas - nuo matavimo iki A klasės

Turbūt daugelis sutiksite, kad sandarus namas šiais laikais, didelė, bet labai efektyvi prabanga. Tačiau, kartą sukaupus jėgas ir atlikus paruošiamuosius darbus tam, kad jūsų namai taptų sandarūs, jums šis indėlis laiko ir finansine prasme sugrįš be galo didele finansinio sutaupymo grąža ir mažesnėmis šildymo sąskaitomis. Išmatuoti namo sandarumą - tai vienas pirmųjų žingsnių siekiant gauti pastato A energinės klasės sertifikatą.

Tačiau vien tik išmatuoti namo sandarumo nepakaks. UAB "Statikada" kolektyvas padės jums identifikuoti namo problemas ir pateiks rekomendacijas, kaip reikia išspręsti nesandaraus namo problemą. Patarsime, ką turite padaryti, kad rezultatas jus džiugintų ir vesime jus už rankos tol, kol pasieksime patį geriausią namo sandarumo efekto rezultatą.

UAB Statikada namų sandarumo patikros paslauga yra pasiruošimas galutiniam namo sandarumo egzaminui.

Ar namo sandarumo patikra turi būti atlikta dar iki namo vidaus apdailos darbų?

Mes visada rekomenduojame pirmiausia atlikti namo sandarumo testą, kol dar nėra pradėta įrenginėti namo vidaus apdaila bei, kol dar nėra uždengti namo konstrukciniai elementai. Paprasčiausia to priežastis yra ta, kad taip mes galime lengviau aptikti nesandarias namo vietas. Na, o nesandarių vietų identifikavimui mes naudojame "pučiančias" duris, vėjo greičio matuoklį bei termovizorių.

Esame tikri, kad mūsų įmonės pateiktos rekomendacijos, kaip užsandarinti nesandarias namo vietas, bus tikslios ir efektyviai naudingos.


Susisiekite:       tel. nr. 860263353